Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ !
Forum mistyki Kościoła Katolickiego pw. św. Jana Pawła II : Pamiętaj pielgrzymie: "zawołasz, a Pan odpowie, wezwiesz pomocy, a On [rzeknie]: "OTO JESTEM!" (Iz 58,9).
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podziękowania dla Exe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hejal
Signifer
Signifer



Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 250
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 10:59, 25 Gru 2015    Temat postu: Podziękowania dla Exe

Naprawdę odwalasz kawał świetnej roboty. To forum to przystanek dla zagubionych dusz. Nawet dla ateistów. Ja się wacham czy naprawdę Bóg istnieje, ale nie jestem do końca pewny. Tyle proroctw co się spełniło muszę być głupcem, że nie wierzy, ale diabeł mnie od tego odciąga i mówi, że Boga nie ma, ale też mówi, że diabeł jest. To tyle od siebie i chciałem ci podziękować, że jesteś i robisz dobrą robotę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multi



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 13510
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 378 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:12, 25 Gru 2015    Temat postu:

Zatkało mnie Bracie ... Wysłałem pw do Ciebie.

Wśród katolików w sieci "robię za" idiotę, zaś wśród sekciarzy za inkwizytora ... taki mój los ...

"Z tego więc będę się chlubił, a z siebie samego nie będę się chlubił, chyba że z moich słabości.
Zresztą choćbym i chciał się chlubić, nie byłbym szaleńcem; powiedziałbym tylko prawdę. Powstrzymuję się jednak, aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie lub co ode mnie słyszy.
Aby zaś nie wynosił mnie zbytnio ogrom objawień, dany mi został oścień dla ciała, wysłannik szatana, aby mnie policzkował - żebym się nie unosił pychą.
Dlatego trzykrotnie prosiłem Pana, aby odszedł ode mnie,
lecz [Pan] mi powiedział: "Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali". Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa.
Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny.
Oszalałem, a wyście mnie do tego zmusili! "
(2 Kor 12, 5-11).

Pozdrawiam Wszystkich w Chrystusie Panu Exclamation


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez exe dnia Pią 13:16, 25 Gru 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Duśka
Gość






PostWysłany: Pią 13:16, 25 Gru 2015    Temat postu:

exe napisał:

Wśród katolików w sieci "robię za" idiotę,


Ja się pod tym nie podpisuję , i autor tematu ma całkowitą rację , czynisz dzieło Boże prowadząc to miejsce :wink: . Szacun :wink:
Powrót do góry
TOMASZ-V.A.D
Gość






PostWysłany: Pią 16:08, 25 Gru 2015    Temat postu:

Ja również się podpisuję, ale pod stwierdzeniem Hejala:

Hejal napisał:
Naprawdę odwalasz kawał świetnej roboty.To forum to przystanek dla zagubionych dusz. Nawet dla ateistów.


Każda praca Ewangelizacyjna to dobra robota a ci, którzy poświęcają swój czas, często też swoje własne fundusze aby służyć innym zasługują na szacunek i uznanie. To miejsce jest szczególne a gospodarz Exe jest bardzo wyróżniającą się postacią. Oczywiście nie chcę umniejszać wkładowi innych członków grupy należącej do obsługi forum (poza mną, gdyż ja doszedłem całkiem niedawno do tego forum a jeszcze później dołączono mnie do grupy moderatorów.

Na uznanie więc zasługuje exe wraz z całą kadrą administracyjno-moderatorską i warto doceniać ich wkład w tworzenie tego forum, tak jak uczynił to Hejal - osoba, która mogłaby sobie nic z pobytu nie robić i nie patrzeć na pracę obsługi.
On jako wątpiący lub niewierzący docenił pracę i to miejsce - za co równiez zasłużył na uznanie, przynajmniej z mojej strony (ale chyb tez nie tylko z mojej, prawda? :) )
Powrót do góry
ŻycieJestPiękne
Signifer
Signifer



Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 252
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Witnica
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 16:18, 25 Gru 2015    Temat postu:

Chwalą Panu ze są na tym świecie jeszcze tacy ludzie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TOMASZ-V.A.D
Gość






PostWysłany: Pią 16:42, 25 Gru 2015    Temat postu:

Są i działają, tylko jest też tak, że nie bardzo są chętni aby pomagać takim ludziom w tej pracy Ewangelizacyjnej a nawet - jak exe sam stwierdził - potrafią uznawac takich ludzi za idiotów, szaleńców.

Ja mógłbym powiedzieć idąc za słowami chłopca z reklamy, który tak wspaniale w niej śpiewał: "Bo jeśli nie my to kto?.... bo jeśli nie my to nikt (...)" - nikt tego nie będzie czynił. My, tzn chrześcijaninie, którzy pragniemy nieść Słowo Boga do innych, nawet za cenę naszej opinii a nawet zdrowia i życia. Jednak bez pomocy, wspierania przez innych wiele dzieł Ewangelizacyjnych upada.

Jeśli wierni nie wspierają Kościoła, jeśli nie bronią świątyń to w niektórych już krajach świątynie zamienia się w restauracje, bary a nawet domy publiczne.
To samo dotyczy to tych dzieł w sieci - potrzeba jest wsparcia ze strony wierzących, aby utrzymywać te dzieła, rozwijać je i nie dopuszczać do upadku.
Często takie dzieła to efekt wieloletniej pracy wielu ludzi. Tutaj to forum także ma już trochę latek i też włożono w to sporo pracy, czasu i serca, aby mogło istnieć i się dobrze rozwijać. I jak widać - pracującym tutaj Bóg błogosławi, bo forum żyje, ciągle ktoś przybywa. To zasługa obsługi forum, ale też samych użytkowników - bez nich bowiem forum by nie istniało. Jak to mówił mój znajomy, który prowadził kiedyś forum na którym także byłem moderatorem: "Nic dla mnie, wszystko dla was".
Mówił tak ponieważ wiedział, że bez udziału użytkowników nie istniałoby to dzieło a on tworzył je nie dla siebie, ale dla innych. Myślę, że exe - który jak widzę jest człowiekiem podobnej postawy może powiedzieć podobnie, bo czyni to nie dla siebie, ale dla innych i wkłada w to wiele serca i czasu.
Powrót do góry
Marek MRB
Gość






PostWysłany: Sob 12:24, 26 Gru 2015    Temat postu:

Się przyłączam do potwierdzeń Laughing
Powrót do góry
inquisitio
Hastatus prior
Hastatus prior



Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 1018
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 55 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 13:42, 26 Gru 2015    Temat postu:

Exe,bracie, Pan jest z Tobą 😊

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jaśmina
Gość






PostWysłany: Sob 20:43, 24 Lis 2018    Temat postu:

Też chciałabym bardzo podziękować exe, a w szczególności za całe to wprowadzenie mnie w Świat duchowy .
Przyszedł jednak czas zrozumienia dla mnie , szczególnie po Nabożeństwach w Cerkwi (jestem swego czasu mocno związana z ikonografią) , że Internet kłóci się z moją duchowośćią. Ma to duży wpływ na zmianę mentalności, sposobu myślenia, hierarchii wartości, moralnośći, a także wiarę i duchowość.
Tak , że muszę odejść w sensie , że nie będę już prowadzić dyskusji . Proszę mi zatem nie zadawać pytań czy prosić o wyjaśnienie czy uzasadnienie . Postaram się nie zakłócać spokój temu miejscu i bywać w miarę rzadko .


Z Bogiem Bracia i siostry +++

Powrót do góry
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multi



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 13510
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 378 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 7:59, 25 Lis 2018    Temat postu:

Rozumiem. Szanuję Twój wybór.

Dziękuję Ci za dotychczasową aktywność i wkład w tworzenie tego miejsca. Bez Twojej pomocy nigdy to miejsce nie osiągnęłoby takiego poziomu, niezbędnego dla edukacji ludu Bożego.

Szczęść Boże! 🙏


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Philip
Princeps prior
Princeps prior



Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 1361
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:33, 25 Lis 2018    Temat postu:

Zgodzę się z przedmówcami :)
To pokazuje, że są prawdziwi internetowi ewangelizatorzy oraz wojownicy o prawdę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maly_kwiatek
Gość






PostWysłany: Nie 14:03, 25 Lis 2018    Temat postu:

Brat exe przeprowadził wiele dusz bezpieczną drogą z ciemności wiary ku Światłu Chrystusa.

Dziękuję Ci Bracie!

Króluj nam Chryste!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.
Regulamin