Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ !
Forum mistyki Kościoła Katolickiego pw. św. Jana Pawła II : Pamiętaj pielgrzymie: "zawołasz, a Pan odpowie, wezwiesz pomocy, a On [rzeknie]: "OTO JESTEM!" (Iz 58,9).
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naukowy kreacjonizm, a zapis skamielin, potop i człowiek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna -> Biblia, a nauka - jaki kierunek weryfikacji?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 8:54, 16 Gru 2014    Temat postu: Naukowy kreacjonizm, a zapis skamielin, potop i człowiek

Bardzo gorąco polecam 3 - około półgodzinne - odcinki w ramach serii Naukowy kracjonizm.
Jestem ciekaw wyników konfrontacji Waszej wiedzy szkolnej z tezami tam zawartymi. Jak bardzo Darwin i jego poplecznicy popuszczają wodze fantazji, wmawiając to kreacjonistom ? Dlaczego nauczanie kreacjonizmu na przyrodoznawstwie jest zakazane, skoro również jest oparte na racjonalnych przesłankach, podobnie jak istnienie Boga, zaś ewolucjonizm nie dysponuje dowodami, a raczej fałszerstwami w randze dowodów Question

Polecam więc - to tylko około pół godziny, a może się okazać cennie spędzonym czasem:

Odcinek 1/3 - Zapis skamielin

Odcinek 2/3 - Kwestia potopu

Odcinek 3/3 - Ewolucja człowieka wg Darwina


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez exe dnia Wto 8:55, 16 Gru 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:33, 25 Gru 2015    Temat postu:

Bardzo ciekawy artykuł o dowodzie na młody wiek ziemi znajduje się na stronie, prowadzonej przez syna PhD. K. Hovinda, Eryka Hovinda, gdzie wskazuje się na bardzo istotną właściwość osadów: [link widoczny dla zalogowanych] .

Wewnętrzna warstwa wapieni i piaskowca, nie wykazuje żadnego szczelinowego spękania, a które wg klasycznej kolumny geologicznej Lyel'a, powinny występować, jeśli by chciało się utrzymać wersję ewolucjonistyczną mijania setek milionów lat pomiędzy odkładaniem się warstw osadowych Exclamation
Doskonale pokazuje ciągłą strukturę skał rysunek z tegoż artykułu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Skoro więc takie zjawisko nie występuje, tedy nie można mówić o tym, że skały były twarde i kruche podczas fałdowania, lecz miękkie:

[link widoczny dla zalogowanych]

Niestety, angielskojęzyczny artykuł, na polskich stronach nie widziałem, ale internet przepastny, to może jest takowy ...

*zdjęcia ze wspomnianego artykułu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez exe dnia Pią 19:40, 25 Gru 2015, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 8:36, 12 Sty 2016    Temat postu: Sprawa skamielin drzew

Przede wszystkim istnieje spory rozdźwięk pomiędzy datowaniem skamielin w wydaniu neodarwinowskich wiernych, a faktografia naukową. O tym się nie chce mówić, a ja będę uparcie mówić Idea

Wspomnę więc, że jakkolwiek jest słusznym zastrzeżenie Piusa XII względem traktowania Biblii dosłownie, to nie jest słusznym w moim rozumieniu traktowanie zarysu dziejowego świata przez Biblię przedstawianego, jako niesłuszny - to już bym uznał za niewierność przesłaniu biblijnemu.

Już to widzę, jak niektórym podnoszę ciśnienie - trudno, bo odnoszę wrażenie, że wielu świadomie chce tkwić w niewiedzy:

"Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na słowo Boże, 6 i przez nią ówczesny świat zaginął wodą zatopiony." (2 P 3, 5-6).

Przykłady ze skamieniałymi drzewami są dla szukających prawdy naukowej znane, ale może w w zarysie ogólnym. Oto więc czas na pokazanie konkretnego przykładu.

W stanie Alabama jest kopalnia Mary Lee, gdzie takie skamieniałe drzewa również odnaleziono.

Datowanie neodarwinowskie próbek z dwóch różnych poziomów to różnica
150 milionów lat:

[link widoczny dla zalogowanych]

Same próbki są konkretnie rozłożone w ten sposób:

[link widoczny dla zalogowanych]

Nie ma tu mowy o tym, aby jednorodny materiał, który otacza te drzewa miał rozkład czasowy powstania datowany na 150 milionów lat, ponieważ dochodzić wtedy trzeba do wniosku, że drzewa, które nachodzą na siebie, żyły przynajmniej miliony lat :)

Czyżby nie było widać czarowania rzeczywistości ze strony neodarwinistów? Takie ułożenie pni drzewnych może być skutkiem jedynie kataklizmu. Trudno więc, abym nie mówił o potopie.

Graficznie w odleglejszym spojrzeniu na przekrój (grafika i foto) wygląda sprawa tak:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Fakty mówią same za siebie, zaś takich miejsc, jak ta kopalnia, jest więcej na całym świecie, dlatego nadal obstawać będę, że opis biblijny wydarzenia potopu:

"19 Wody bowiem podnosiły się coraz bardziej nad ziemię, tak że zakryły wszystkie góry wysokie, które były pod niebem. 20 Wody się więc podniosły na piętnaście łokci ponad góry i zakryły je. 21 Wszystkie istoty poruszające się na ziemi z ptactwa, bydła i innych zwierząt i z wszelkich jestestw, których było wielkie mnóstwo na ziemi, wyginęły wraz ze wszystkimi ludźmi. 22 Wszystkie istoty, w których nozdrzach było ożywiające tchnienie życia, wszystkie, które żyły na lądzie, zginęły. 23 I tak Bóg wygubił doszczętnie wszystko, co istniało na ziemi, od człowieka do bydła, zwierząt pełzających i ptactwa powietrznego; wszystko zostało doszczętnie wytępione z ziemi." (Rdz 7, 19-23)

jest prawdą i nie ma tu co szukać symbolizmu pojęcia "cały świat", który chciałoby się skurczyć do wąskiego wycinka świata Bliskiego Wschodu i Morza Czarnego (piękna opowieść o cieśninie Dardanele).

Tak więc pułapka popadania w interpretacjonizm symboliczny w obliczu hołdowania wierze neodarwinowskiej polega na tym, że :

"To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz . (2 P 3, 3),

a kończy się to neodarwinowskim stwierdzeniem, zawartym w przestrodze biblijnej:

"i będą mówili: "Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata" (2 P 3, 4)

czyżby nie było widać [link widoczny dla zalogowanych] (propagowanej przez "bajkopisarza Charlesa Lyela, autora książki Zasady geologii )

w pełni "zrozumiałej" w zestawieniu z 2 P 3, 5:

" 3 To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz 4 i będą mówili: "Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata". 5 Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na słowo Boże, 6 i przez nią ówczesny świat zaginął wodą zatopiony." (2 P 3, 3-6)

Nawiasem mówiąc, osoba która powiedziała mi na tym forum, że podstawy ewolucjonistycznego spojrzenia na świat nie wypaczają wiary i jej nie zabijają, niech wytłumaczą mi [b]fakt, że Karol Darwin, zaraz po ukończeniu teologii, wybierając się na podróż morską w H.M.S Beagle 1931r.) , zabrał na pokład tylko 2 książki: "Zasady geologii" oraz Biblię.

jak sądzicie, która księga wyparła którą, skoro Darwin (nienaukowiec) pisał:

[link widoczny dla zalogowanych]

Czyżby więc ewolucjonistyczne oszustwa, jak na przykład podstawy datowania skał, były obojętne dla wiary, jak to mi niedawno wmawiano odsądzając mnie od czci i wiary katolickiej Question


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez exe dnia Wto 10:51, 12 Sty 2016, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:32, 20 Sty 2016    Temat postu: Bardzo dokładne badania pokładów węgla

Niniejszym więc pragnę przedstawić wyniki badań Ph. D Roberta Gentry, który udowodnił, że węgiel na świecie pochodzi z tego samego okresu czasu, a datowanie radiometryczne wieku bezwzględnego skał jest fikcją.
Dedykuję ten materiał również wszystkim tym, którzy na wzór Pana Marek MRB podważają moje źródła informacji, nazywając ich autorów amatorami. Trochę pokory, naprawdę... Był potop, a o tym piszę Biblia. Czy to źle, że mówię o tym, że nauka potwierdza Pismo Święte, skoro potwierdza? Naturalnym jest więc wtedy, że będę mówił o tym, że Biblia ma dla mnie znaczenie także co do wartości jakościowej przesłania przyrodniczego, co wcale nie kłóci się z tym, że nie jest ona podręcznikiem przyrody.
Warto więc się przekonać, czy węgiel i ropa potrzebują tak wiele czasu, jak uczą nasze dzieci w szkołach. Wink


Zachęcam do obejrzenia tego filmu gwarantując, że czas nie będzie stracony Exclamation


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez exe dnia Śro 20:58, 20 Sty 2016, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 21:36, 20 Sty 2016    Temat postu:

Co do potopu to dla mnie ciekawy jest fakt, że we wszystkich kulturach (nawet w Ameryce) występowały opowiadania, mity o potopie i dla mnie jest to dowód wystarczający

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:03, 20 Sty 2016    Temat postu:

Iwona19 napisał:
Co do potopu to dla mnie ciekawy jest fakt, że we wszystkich kulturach (nawet w Ameryce) występowały opowiadania, mity o potopie i dla mnie jest to dowód wystarczający
Tak, jest to jeden z dość istotnych faktów, którego deprecjonowanie przez ewolucjonistów jest już tylko wyrazem złej woli.
Dziękuję, że o tym mówisz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 11:33, 21 Sty 2016    Temat postu:

exe napisał:
Iwona19 napisał:
Co do potopu to dla mnie ciekawy jest fakt, że we wszystkich kulturach (nawet w Ameryce) występowały opowiadania, mity o potopie i dla mnie jest to dowód wystarczający
Tak, jest to jeden z dość istotnych faktów, którego deprecjonowanie przez ewolucjonistów jest już tylko wyrazem złej woli.
Dziękuję, że o tym mówisz.

Ludzie przeszli na kontynenty amerykańskie w epoce lodowcowej, a powstanie opowieści o potopie przed tym czasem lodu jest po prostu niemożliwe moim zdaniem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 11:40, 21 Sty 2016    Temat postu:

Iwona19 napisał:
exe napisał:
Iwona19 napisał:
Co do potopu to dla mnie ciekawy jest fakt, że we wszystkich kulturach (nawet w Ameryce) występowały opowiadania, mity o potopie i dla mnie jest to dowód wystarczający
Tak, jest to jeden z dość istotnych faktów, którego deprecjonowanie przez ewolucjonistów jest już tylko wyrazem złej woli.
Dziękuję, że o tym mówisz.

Ludzie przeszli na kontynenty amerykańskie w epoce lodowcowej, a powstanie opowieści o potopie przed tym czasem lodu jest po prostu niemożliwe moim zdaniem.
Warto sprawdzić dlatego, jaka może być przyczyna zlodowacenia, jeśli byśmy siostro przyjęli teorię powszechnego potopu biblijnego ;) Ja mógłbym taka tezę wskazać, ale po co uprzedzać smakowanie poszukiwania propozycji rozwiązania problemu, która jest o wiele logiczniejsza, niż teoria dryftu kontynentalnego Wegenera (również wymyślona, aby na szybko pasowała do darwinizmu).

Zapraszam do filmu, który podlinkowałem powyżej - może uda mi się zaprosić ciebie do obejrzenia go choć "na raty" ;)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:11, 21 Sty 2016    Temat postu:

exe napisał:
Iwona19 napisał:
exe napisał:
Iwona19 napisał:
Co do potopu to dla mnie ciekawy jest fakt, że we wszystkich kulturach (nawet w Ameryce) występowały opowiadania, mity o potopie i dla mnie jest to dowód wystarczający
Tak, jest to jeden z dość istotnych faktów, którego deprecjonowanie przez ewolucjonistów jest już tylko wyrazem złej woli.
Dziękuję, że o tym mówisz.

Ludzie przeszli na kontynenty amerykańskie w epoce lodowcowej, a powstanie opowieści o potopie przed tym czasem lodu jest po prostu niemożliwe moim zdaniem.
Warto sprawdzić dlatego, jaka może być przyczyna zlodowacenia, jeśli byśmy siostro przyjęli teorię powszechnego potopu biblijnego ;) Ja mógłbym taka tezę wskazać, ale po co uprzedzać smakowanie poszukiwania propozycji rozwiązania problemu, która jest o wiele logiczniejsza, niż teoria dryftu kontynentalnego Wegenera (również wymyślona, aby na szybko pasowała do darwinizmu).

Zapraszam do filmu, który podlinkowałem powyżej - może uda mi się zaprosić ciebie do obejrzenia go choć "na raty" ;)

W wolnej chwili obejrzę.

Jakiś czas temu natrafiłam na taką ciekawostkę. Najlepiej zachowanymi szczątkami zwierzęcia, które wymarło tysiące lat temu są szczątki młodej samiczki mamuta, której Rosjanie dali na imię Luba. [link widoczny dla zalogowanych] - tak wygląda Luba obecnie. Mamuciczka miała około miesiąca gdy zginęła. Jej szczątki liczą (według naukowców) około 42 tysiące lat. Rekord w świecie zwierząt, ale uznali, że po śmierci ciało zamarzło i w wiecznej zmarzlinie przetrwała tysiące lat na Syberii aż natrafił na nią pewien człowiek przez przypadek. Zachowała się w tak dobrym stanie, że organy i skóra nie uległy rozkładowi. Tylko nie zachował się ogon, ucho i sierść, którą była pokryta (to był mamut włochaty). Organy wewnętrzne były w tak dobrym stanie, że nawet w żołądku zwierzęcia były pozostałości mleka matki. Naukowcy twierdzą, że mamuciczka wpadła do bagna i tam zginęła. Tylko pytanie rodzi się jedno. Co bagno robiło w lodowcu? Bo przecież wtedy gdy ona żyła było zlodowacenie plejstoceńskie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:14, 21 Sty 2016    Temat postu:

Iwona19 napisał:
Co bagno robiło w lodowcu? Bo przecież wtedy gdy ona żyła było zlodowacenie plejstoceńskie.
W rzeczy samej bardzo ważna to uwaga, ponieważ nie da się wpaść do do czegoś, co jest zmarzliną ;)

Wiąże się z tym fakt, że ten okaz mamuta zamarzł niemal natychmiast, ponieważ nie zdążyły się rozpocząć procesy gnilne wewnątrz ciała Exclamation Idea


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:26, 21 Sty 2016    Temat postu:

exe napisał:
Iwona19 napisał:
Co bagno robiło w lodowcu? Bo przecież wtedy gdy ona żyła było zlodowacenie plejstoceńskie.
W rzeczy samej bardzo ważna to uwaga, ponieważ nie da się wpaść do do czegoś, co jest zmarzliną ;)

Wiąże się z tym fakt, że ten okaz mamuta zamarzł niemal natychmiast, ponieważ nie zdążyły się rozpocząć procesy gnilne wewnątrz ciała Exclamation Idea

Ale ogólnie Luba mnie zaciekawiła trochę bo sam fakt, że się zachowała jest niezwykły. Niestety Lubę wykorzystują do badań nad klonowaniem mamuta a to już nie jest dobre. :(

Ogólnie takie mumie zwierząt są mnie ciekawią. Najstarszą według naukowców jest mumia dinozaura edmontozaura, która liczy sobie 67 milionów lat. Edmontozaurowi dano na imię Dakota - a to od miejsca, gdzie go znaleziono. Co prawda w odróżnieniu od Luby jest to skamieniałość, ale zachowała się skóra, mięśnie zwierzęcia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:31, 21 Sty 2016    Temat postu:

Tak to bardzo ciekawe, ja też się tym pasjonuję, więc w osobnym temacie wykażę, że posługiwanie się liczbami lat, rzędu większego niż 3 zera, nie ma sensu i jest.. wymysłem Wink
Jednak nie teraz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:38, 21 Sty 2016    Temat postu:

exe napisał:
Tak to bardzo ciekawe, ja też się tym pasjonuję, więc w osobnym temacie wykażę, że posługiwanie się liczbami lat, rzędu większego niż 3 zera, nie ma sensu i jest.. wymysłem Wink
Jednak nie teraz.

no ja mam inne zdanie na ten temat


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:45, 21 Sty 2016    Temat postu:

Mój cytat: "Najlepiej zachowanymi szczątkami zwierzęcia, które wymarło tysiące lat temu są szczątki młodej samiczki mamuta, której Rosjanie dali na imię Luba." - o przepraszam bo jeszcze innymi dobrze zachowanymi szczątkami są dwa lwiątka jaskiniowe odnalezione niedawno na Syberii. Ale one zmarły bo były w jaskini, której sklepienie się zawaliło podczas gdy ich mama mogła pójść na polowanie czy gdzieś indziej. I w tej zawalonej jaskini zamarzły. Niestety te lwy też są wykorzystywane do klonowania obecnie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:14, 21 Sty 2016    Temat postu:

Iwona19 napisał:
exe napisał:
Tak to bardzo ciekawe, ja też się tym pasjonuję, więc w osobnym temacie wykażę, że posługiwanie się liczbami lat, rzędu większego niż 3 zera, nie ma sensu i jest.. wymysłem Wink
Jednak nie teraz.

no ja mam inne zdanie na ten temat
Trzeba takie zdanie poprzeć argumentami siostro. To tyle na razie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iwona19
Hastatus posterior
Hastatus posteriorDołączył: 20 Paź 2012
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 13:16, 21 Sty 2016    Temat postu:

exe napisał:
Iwona19 napisał:
exe napisał:
Tak to bardzo ciekawe, ja też się tym pasjonuję, więc w osobnym temacie wykażę, że posługiwanie się liczbami lat, rzędu większego niż 3 zera, nie ma sensu i jest.. wymysłem Wink
Jednak nie teraz.

no ja mam inne zdanie na ten temat
Trzeba takie zdanie poprzeć argumentami siostro. To tyle na razie.

A co do klonowania to może niech na forum gdzieś powstanie o tym temat. Co o tym sądzisz?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Dux Ducis unum inter multi
Dux Ducis unum inter multiDołączył: 17 Cze 2012
Posty: 12232
Przeczytał: 33 tematy

Pomógł: 245 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:26, 21 Sty 2016    Temat postu:

Iwona19 napisał:
exe napisał:
Iwona19 napisał:
exe napisał:
Tak to bardzo ciekawe, ja też się tym pasjonuję, więc w osobnym temacie wykażę, że posługiwanie się liczbami lat, rzędu większego niż 3 zera, nie ma sensu i jest.. wymysłem Wink
Jednak nie teraz.

no ja mam inne zdanie na ten temat
Trzeba takie zdanie poprzeć argumentami siostro. To tyle na razie.

A co do klonowania to może niech na forum gdzieś powstanie o tym temat. Co o tym sądzisz?
Nie ma problemu! Sugeruję sekcję "(Bio)etyka"

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KATOLICKIE FORUM - Wirtualny klasztor PÓJDŹ ZA MNĄ ! Strona Główna -> Biblia, a nauka - jaki kierunek weryfikacji? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.
Regulamin